Home

de Viata scurta acumula azi tenis simona halep Ruginit promisiune parinti adoptivi

simona halep azi - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi,  GSP.RO
simona halep azi - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Eliminarea de la US Open nu e ceva nou pentru Simona Halep: "M-am obișnuit.  Sunt dezamăgită, azi a fost diferit". Reacția româncei după o înfrângere  prematură
Eliminarea de la US Open nu e ceva nou pentru Simona Halep: "M-am obișnuit. Sunt dezamăgită, azi a fost diferit". Reacția româncei după o înfrângere prematură

Veste șocantă din tenis: Simona Halep a fost testată pozitiv la Covid-19

Simona Halep Madrid | Cât a primit românca pentru calificarea în semifinale

Simona Halep a avut noroc la tragerea la sorți de la Toronto. Cum arată  tabloul principal al turneului
Simona Halep a avut noroc la tragerea la sorți de la Toronto. Cum arată tabloul principal al turneului

Simona Halep, prima reacție după victoria din primul tur: „Am fost  emoționată, nesigură că pot juca un tenis bun azi.” | Sport.ro
Simona Halep, prima reacție după victoria din primul tur: „Am fost emoționată, nesigură că pot juca un tenis bun azi.” | Sport.ro

Vestea primită acum de Simona Halep. Ce au observat jurnaliștii străini -  Playtech Știri
Vestea primită acum de Simona Halep. Ce au observat jurnaliștii străini - Playtech Știri

Simona Halep, în turul doi la WTA Cincinnati - Oboseala își face simțită  prezența - HotNews.ro
Simona Halep, în turul doi la WTA Cincinnati - Oboseala își face simțită prezența - HotNews.ro

Simona Halep joacă azi finala turneului WTA de la Roma. Meciul va începe la  ora 15.30
Simona Halep joacă azi finala turneului WTA de la Roma. Meciul va începe la ora 15.30

Simona Halep - Wikipedia

Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros!  Victorie cu emoții pentru româncă
Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros! Victorie cu emoții pentru româncă

Tenis / Simona Halep joacă azi la dublu, la turneul de la Roma | Cuget Liber

Rezultat Simona Halep. Sportiva a obținut 2 victorii mari la Rogers Cup |  Digi24
Rezultat Simona Halep. Sportiva a obținut 2 victorii mari la Rogers Cup | Digi24

VIDEO Simona Halep, calificare entuziasmantă în sferturile de la Wimbledon  2022 - Victorie în 59 de minute cu Paula Badosa - HotNews.ro
VIDEO Simona Halep, calificare entuziasmantă în sferturile de la Wimbledon 2022 - Victorie în 59 de minute cu Paula Badosa - HotNews.ro

Simona Halep, lovitura anului în tenis?! Ce a anunțat WTA chiar azi -  Playtech Știri
Simona Halep, lovitura anului în tenis?! Ce a anunțat WTA chiar azi - Playtech Știri

Simona Halep debutează azi la US Open. Ora partidei și cine transmite meciul

De la ce ora va juca azi Simona Halep primul meci la turneul de la Stuttgart

Simona Halep: „Azi începe cel mai greu meci din viața mea!“

Simona Halep ajunge azi la Bucureşti | România | România Actualitați

Simona Halep, discurs relaxat după debutul complicat de la Washington:  “Știu că nu există perfecțiune”
Simona Halep, discurs relaxat după debutul complicat de la Washington: “Știu că nu există perfecțiune”

Simona Halep a făcut un anunț mare pentru fani: "Mai vreau să joc doi-trei  ani" - Eurosport
Simona Halep a făcut un anunț mare pentru fani: "Mai vreau să joc doi-trei ani" - Eurosport

Simona Halep și-a aflat adversara din optimi de la Toronto! Ora disputei -  Eurosport
Simona Halep și-a aflat adversara din optimi de la Toronto! Ora disputei - Eurosport

Simona Halep joacă azi la Bad Homburg: adversara ei are patru Grand Slamuri  în palmares
Simona Halep joacă azi la Bad Homburg: adversara ei are patru Grand Slamuri în palmares

PerformanțeleRomânilor Simona Halep joacă azi la US Open, în turul 3, în  direct pe Eurosport. Ora disputei cu Rybakina - Eurosport
PerformanțeleRomânilor Simona Halep joacă azi la US Open, în turul 3, în direct pe Eurosport. Ora disputei cu Rybakina - Eurosport

Simona Halep (2 WTA) o întâlnește azi, în jurul orei 14:00, pe americanca  Amanda Anisimova (29 WTA), în turul al treilea de la Roland Garros. Meciul  va fi în format LIVE TEXT
Simona Halep (2 WTA) o întâlnește azi, în jurul orei 14:00, pe americanca Amanda Anisimova (29 WTA), în turul al treilea de la Roland Garros. Meciul va fi în format LIVE TEXT

TENIS DE CAMP - Simona Halep joaca azi cea mai importanta finala a  carierei, la Roland Garros, cu Maria Sarapova — eMaramures
TENIS DE CAMP - Simona Halep joaca azi cea mai importanta finala a carierei, la Roland Garros, cu Maria Sarapova — eMaramures