antarctic paj conversație cine acistigat marele slem pas epuiza penny

Belarusa Aryna Sabalenka este noua campioană de la Australian Open - Lumea  Presei
Belarusa Aryna Sabalenka este noua campioană de la Australian Open - Lumea Presei

Aproape de Marele Şlem

Novak Djokovic, la 5 victorii de Marele Șlem, performanță care nu a mai  fost realizată de 52 de ani: "Presiunea crește"
Novak Djokovic, la 5 victorii de Marele Șlem, performanță care nu a mai fost realizată de 52 de ani: "Presiunea crește"

Rafael Nadal, pentru a 14-a oară câștigător la Roland Garros – Q Magazine

Rod Laver. Autobiografie - Rod Laver - eMAG.ro

Rafael Nadal câștigă pentru a 14-a oară titlul la Roland Garros

Lecția de omenie a unui mare campion! Novak Djokovic scrie istorie la  Australian Open - Live Arad - Știri din Arad
Lecția de omenie a unui mare campion! Novak Djokovic scrie istorie la Australian Open - Live Arad - Știri din Arad

Cele şase românce care iau cu asalt turneul de Grand Slam Australian Open

Gemenii Bob si Mike Bryan au ratat sansa de a realiza Marele Slem, victorii  in toate turneele de Grand Slam intr-un an • Buna Ziua Iasi • BZI.ro
Gemenii Bob si Mike Bryan au ratat sansa de a realiza Marele Slem, victorii in toate turneele de Grand Slam intr-un an • Buna Ziua Iasi • BZI.ro

La 35 de ani, Roger Federer a castigat Australian Open in fata lui Rafael  Nadal, dupa ce l-a invins in 5 seturi - Stirileprotv.ro
La 35 de ani, Roger Federer a castigat Australian Open in fata lui Rafael Nadal, dupa ce l-a invins in 5 seturi - Stirileprotv.ro

Rafael Nadal a câştigat pentru a 14-a oară turneul de la Roland Garros

RETROSPECTIVĂ 2020 Tenis: Dominic Thiem a reuşit să spargă monopolul ''Big  Three'' în Marele Şlem | AGERPRES • Actualizează lumea.
RETROSPECTIVĂ 2020 Tenis: Dominic Thiem a reuşit să spargă monopolul ''Big Three'' în Marele Şlem | AGERPRES • Actualizează lumea.

Ratează Novak Djokovic următoarele trei ediţii de Australian Open?! Cum  poate scăpa de interdicţie - Fanatik.ro
Ratează Novak Djokovic următoarele trei ediţii de Australian Open?! Cum poate scăpa de interdicţie - Fanatik.ro

Rafael Nadal a câştigat pentru a 14-a oară turneul de Mare Şlem de la  Roland Garros
Rafael Nadal a câştigat pentru a 14-a oară turneul de Mare Şlem de la Roland Garros

Rafael Nadal a câştigat finala probei masculine de simplu a turneului de  Mare Şlem de la Roland Garros
Rafael Nadal a câştigat finala probei masculine de simplu a turneului de Mare Şlem de la Roland Garros

Djokovic a cucerit cel de-al 20-lea titlu de Mare Șlem

Ryoyu Kobayashi intra in istorie si face Marele Slem la Turneul celor 4  Trambuline
Ryoyu Kobayashi intra in istorie si face Marele Slem la Turneul celor 4 Trambuline

Tenis: Rafael Nadal a câştigat turneul de la Roland Garros | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Rafael Nadal a câştigat turneul de la Roland Garros | AGERPRES • Actualizează lumea.

Despre Grand Slam-uri şi cei ce le-au completat în proba de simplu |  TENISite
Despre Grand Slam-uri şi cei ce le-au completat în proba de simplu | TENISite

Novak Djokovic este marele campion de la Wimbledon 2022. Nole obține cel  de-al 21-lea titlu de Grand Slam – Evenimentul Zilei
Novak Djokovic este marele campion de la Wimbledon 2022. Nole obține cel de-al 21-lea titlu de Grand Slam – Evenimentul Zilei

Novak Djokovic, faţă în faţă cu istoria! "Muncim în fiecare zi din viaţa  noastră pentru a realiza acest lucru" - Antena Sport
Novak Djokovic, faţă în faţă cu istoria! "Muncim în fiecare zi din viaţa noastră pentru a realiza acest lucru" - Antena Sport

Rezultate romani tenis Grand Slam

Roger Federer a câștigat finala Australian Open. Este al 20-lea titlu de  Grand Slam din carieră - Stirileprotv.ro
Roger Federer a câștigat finala Australian Open. Este al 20-lea titlu de Grand Slam din carieră - Stirileprotv.ro

Novak Djokovic, campion la Wimbledon! Liderul mondial ajunge la 20 de  titluri de Grand Slam
Novak Djokovic, campion la Wimbledon! Liderul mondial ajunge la 20 de titluri de Grand Slam

Tommy Paul s-a calificat în prima sa semifinală de Mare Şlem, la Australian  Open - Sport Alert
Tommy Paul s-a calificat în prima sa semifinală de Mare Şlem, la Australian Open - Sport Alert