Home

majoritate Mare a primi elvetia suedia tenis 2018 filme Manga Punctuaţie

Tenis: Serena Williams a debutat cu o victorie la Toronto (WTA), Venus  Williams a pierdut | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Serena Williams a debutat cu o victorie la Toronto (WTA), Venus Williams a pierdut | AGERPRES • Actualizează lumea.

Video&Foto | Billie Jean King Cup | Elveția - Australia 2-0. Elvețiencele  s-au impus în finală
Video&Foto | Billie Jean King Cup | Elveția - Australia 2-0. Elvețiencele s-au impus în finală

Tenis: Ucraineanca Daiana Iastremska s-a calificat în sferturile de finală  la Lyon (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Ucraineanca Daiana Iastremska s-a calificat în sferturile de finală la Lyon (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Irina Bara şi Dalila Jakupovic, calificate în optimile probei de  dublu la Dubai (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Irina Bara şi Dalila Jakupovic, calificate în optimile probei de dublu la Dubai (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Lista jucătorilor numărul 1 în clasamentul ATP (simplu) - Wikipedia

Belinda Bencic, goală-pușcă după ce a devenit campioană mondială!

Tenis: Elveţianul Stan Wawrinka, în semifinale la Metz (ATP) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Elveţianul Stan Wawrinka, în semifinale la Metz (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Cîrstea şi Mitu, calificate în semifinalele probei de dublu la Lugano -  Pagini Romanesti
Cîrstea şi Mitu, calificate în semifinalele probei de dublu la Lugano - Pagini Romanesti

Mihaela Buzărnescu, victorie pentru sferturi la Bastad | Epoch Times România

Afla ultimele noutati despre Rusia, Italia, Elvetia | Wall-Street

VIDEO FOTOGALERIE CM 2018: Suedia vs Elveția 1-0 / Victoria norocoasă a  nordicilor și calificarea în sferturi - Akanji a deviat în poartă șutul lui  Forsberg - HotNews.ro
VIDEO FOTOGALERIE CM 2018: Suedia vs Elveția 1-0 / Victoria norocoasă a nordicilor și calificarea în sferturi - Akanji a deviat în poartă șutul lui Forsberg - HotNews.ro

Tenis: Shuai Zhang, viitoarea adversară a Soranei Cîrstea la Miami (WTA) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Shuai Zhang, viitoarea adversară a Soranei Cîrstea la Miami (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Djokovic a debutat cu dreptul la turneul de la Roland Garros |  replicaonline.ro
Tenis: Djokovic a debutat cu dreptul la turneul de la Roland Garros | replicaonline.ro

Suedia - Elveţia , Scor final VIDEO. Optimi de finală Cupa Mondială 2018 |  DCNews
Suedia - Elveţia , Scor final VIDEO. Optimi de finală Cupa Mondială 2018 | DCNews

VIDEO) Halep merge în optimi

Tenis: O nouă victorie pentru Dominic Thiem în turneul de la Bastad (ATP) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: O nouă victorie pentru Dominic Thiem în turneul de la Bastad (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Karolina Pliskova, principala favorită, în turul doi la Strasbourg  (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Karolina Pliskova, principala favorită, în turul doi la Strasbourg (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Roger Federer - Wikipedia

Video | În sfârșit! Mihaela Buzărnescu, victorie clară după 11 eșecuri la  rând!
Video | În sfârșit! Mihaela Buzărnescu, victorie clară după 11 eșecuri la rând!

ELVETIA 2-2 COSTA RICA, CUPA MONDIALA 2018 | Elvetienii merg in optimi,  acolo unde vor intalni Suedia | Sport.ro
ELVETIA 2-2 COSTA RICA, CUPA MONDIALA 2018 | Elvetienii merg in optimi, acolo unde vor intalni Suedia | Sport.ro

Tenis. Încă o româncă a intrat pe tabloul principal de la Roland Garros -  Stiri.md
Tenis. Încă o româncă a intrat pe tabloul principal de la Roland Garros - Stiri.md

Tenis de masa: Bernadette Szocs a castigat turneul ITTF Europe Top 16 Cup -  ZiarMM
Tenis de masa: Bernadette Szocs a castigat turneul ITTF Europe Top 16 Cup - ZiarMM