Home

țarc curte Australia kvitova bani din tenis mănușă de baseball Îmbogăţi Marea barieră de corali

Petra Kvitova s-a retras de la turneul de la Roma | News.ro

Povestea neștiută din viața Petrei Kvitova, cea care a detronat-o pe Simona  Halep în clasamentul WTA | Străine, Vedete | Unica.ro
Povestea neștiută din viața Petrei Kvitova, cea care a detronat-o pe Simona Halep în clasamentul WTA | Străine, Vedete | Unica.ro

Câștigătoare la Madrid, Petra Kvitova s-a retras de la turneul de la Roma -  HotNews.ro
Câștigătoare la Madrid, Petra Kvitova s-a retras de la turneul de la Roma - HotNews.ro

Turneul demonstrativ de la Praga și-a desemnat câștigătorul: Petra Kvitova

Sorana Cîrstea - Petra Kvitova 2-6, 3-6, în turul 2 la Cincinnati

Irina Begu a învins-o pe Petra Kvitova la Sankt Petersburg | Monitorul  Expres - Stiri Brasov
Irina Begu a învins-o pe Petra Kvitova la Sankt Petersburg | Monitorul Expres - Stiri Brasov

Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în turul 2 la  Australian Open. Lovitură financiară
Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în turul 2 la Australian Open. Lovitură financiară

time - Ştiri de Cluj

Ce urmează pentru Simona Halep, după eliminarea-șoc de la Roland Garros  2022. Câți bani a încasat jucătoarea noastră - Antena Sport
Ce urmează pentru Simona Halep, după eliminarea-șoc de la Roland Garros 2022. Câți bani a încasat jucătoarea noastră - Antena Sport

Petra Kvitova a câștigat WTA Eastbourne - Victorie clară contra campioanei  en-titre - HotNews.ro
Petra Kvitova a câștigat WTA Eastbourne - Victorie clară contra campioanei en-titre - HotNews.ro

Prima mare surpriză a anului: Petra Kvitova, eliminată de la Adelaide de  locul 263 WTA - HotNews.ro
Prima mare surpriză a anului: Petra Kvitova, eliminată de la Adelaide de locul 263 WTA - HotNews.ro

Petra Kvitova, victimă a unui act reprobabil, înfruntă acum un viitor  nesigur. Al treilea caz de atac asupra unei jucătoare, după Seles și  Chakvetadze - Treizecizero
Petra Kvitova, victimă a unui act reprobabil, înfruntă acum un viitor nesigur. Al treilea caz de atac asupra unei jucătoare, după Seles și Chakvetadze - Treizecizero

Prima reacție a Petrei Kvitova, după ce a fost atacată în propria locuință:  "Sunt zdruncinată, dar norocoasă că sunt în viață"
Prima reacție a Petrei Kvitova, după ce a fost atacată în propria locuință: "Sunt zdruncinată, dar norocoasă că sunt în viață"

Top Forbes: câți bani au câștigat jucătoarele de tenis în ultimul an! Pe ce  loc se află Simona Halep și ce sume a primit din publicitate
Top Forbes: câți bani au câștigat jucătoarele de tenis în ultimul an! Pe ce loc se află Simona Halep și ce sume a primit din publicitate

DETALIUL care face succesul Soranei Cirstea cu Petra Kvitova de doua ori  mai pretios: ce declara jucatoarea din Romania in primele zile de carantina  | Sport.ro
DETALIUL care face succesul Soranei Cirstea cu Petra Kvitova de doua ori mai pretios: ce declara jucatoarea din Romania in primele zile de carantina | Sport.ro

Petra Kvitova a început cu stângul sezonul 2022,... | News.ro

Wimbledon 2019 | Performanţa fantastică realizată de Simona Halep. Le-a  întrecut pe Petra Kvitova şi Li Na
Wimbledon 2019 | Performanţa fantastică realizată de Simona Halep. Le-a întrecut pe Petra Kvitova şi Li Na

Petra Kvitova, dusă pe culmile disperării de Ana Bogdan: „Mă bucur că  meciul e gata, m-a terminat psihic!” | Sport.ro
Petra Kvitova, dusă pe culmile disperării de Ana Bogdan: „Mă bucur că meciul e gata, m-a terminat psihic!” | Sport.ro

TENIS: Kvitova, Jankovic și Suarez, calificate și ele în optimi la Roma |  Observatornews.ro
TENIS: Kvitova, Jankovic și Suarez, calificate și ele în optimi la Roma | Observatornews.ro

Ştiri despre Petra Kvitova

Australian Open 2022. Sorana Cîrstea a înfrânt-o pe Petra Kvitova. Ce  reacții a stârnit sportiva | Antena 1
Australian Open 2022. Sorana Cîrstea a înfrânt-o pe Petra Kvitova. Ce reacții a stârnit sportiva | Antena 1

Tenis: Petra Kvitova a câştigat turneul WTA de la Eastbourne | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Petra Kvitova a câştigat turneul WTA de la Eastbourne | AGERPRES • Actualizează lumea.

Jucătoarea cehă de tenis Petra Kvitova a câştigat sâmbătă turneul WTA de la  Eastbourne, în Anglia/ Kvitova a învins-o pe letona Jelena Ostapenko
Jucătoarea cehă de tenis Petra Kvitova a câştigat sâmbătă turneul WTA de la Eastbourne, în Anglia/ Kvitova a învins-o pe letona Jelena Ostapenko