Home

învățământ în viaţă Receptor la ce ora se joaca finala de tenis Autonomie labirint pufos

Când se joacă Simona Halep - Paula Badosa, în optimile de finală la  Wimbledon 2022. S-a stabilit ora de start, meciul e pe Centre Court -  Fanatik.ro
Când se joacă Simona Halep - Paula Badosa, în optimile de finală la Wimbledon 2022. S-a stabilit ora de start, meciul e pe Centre Court - Fanatik.ro

Blockbuster Swiatek - Osaka în finală. La 18 ani, Alcaraz leagă  semifinalele în turnee Masters 1000: cine sunt semifinaliștii de la Miami |  Sport.ro
Blockbuster Swiatek - Osaka în finală. La 18 ani, Alcaraz leagă semifinalele în turnee Masters 1000: cine sunt semifinaliștii de la Miami | Sport.ro

La ce oră se joacă finala Simona Halep - Beatriz Haddad de la Toronto

Simona Halep joacă azi finala turneului WTA de la Roma. Meciul va începe la  ora 15.30
Simona Halep joacă azi finala turneului WTA de la Roma. Meciul va începe la ora 15.30

Când se joacă şi cine transmite la TV meciul Simona Halep – Gabriela Ruse  în optimile de finală de la Melbourne - B1TV.ro
Când se joacă şi cine transmite la TV meciul Simona Halep – Gabriela Ruse în optimile de finală de la Melbourne - B1TV.ro

La ce oră joacă Ana Bogdan în finala turneului WTA de la Limoges. Românca  luptă pentru
La ce oră joacă Ana Bogdan în finala turneului WTA de la Limoges. Românca luptă pentru

Video | Jelena Ostapenko – Veronika Kudermetova 6-0, 6-4, finala turneului  de la Dubai. Al cincilea titlu din cariera letonei
Video | Jelena Ostapenko – Veronika Kudermetova 6-0, 6-4, finala turneului de la Dubai. Al cincilea titlu din cariera letonei

WTA Cincinnati 2018: Simona Halep joacă duminică seară finala. De la ce oră  poate scrie istorie – Tenis, tenis, tenis
WTA Cincinnati 2018: Simona Halep joacă duminică seară finala. De la ce oră poate scrie istorie – Tenis, tenis, tenis

La ce oră are loc sâmbătă finala feminină de tenis de la US Open

La ce oră joacă Simona Halep cu Dayana Yastremska în optimile de finală de  la Roma - Eurosport
La ce oră joacă Simona Halep cu Dayana Yastremska în optimile de finală de la Roma - Eurosport

Când joacă Simona Halep în optimile de finală de la Australian Open 2020.  S-a anunțat ora de start!
Când joacă Simona Halep în optimile de finală de la Australian Open 2020. S-a anunțat ora de start!

Finala Wimbledon 2021: Novak Djokovic - Matteo Berrettini! Când se joacă și  cine televizează meciul
Finala Wimbledon 2021: Novak Djokovic - Matteo Berrettini! Când se joacă și cine televizează meciul

La ce oră începe finala fetelor de la Australian Open: Sofia Kenin -  Garbine Muguruza
La ce oră începe finala fetelor de la Australian Open: Sofia Kenin - Garbine Muguruza

La ce oră joacă Simona Halep în finala turneului de la Toronto!

Simona Halep - Qinwen Zheng 6-3, 6-2. Halep e în finală la Melbourne Summet  Set 1
Simona Halep - Qinwen Zheng 6-3, 6-2. Halep e în finală la Melbourne Summet Set 1

Simona Halep - Veronika Kudermetova! La ce oră se joacă finala Melbourne  Summer Set 1
Simona Halep - Veronika Kudermetova! La ce oră se joacă finala Melbourne Summer Set 1

Ana Bogdan a pierdut prima finală a carierei în circuitul WTA, la Varșovia!

Simona Halep, în finală la Melbourne. Își știe deja adversara, după ce  Naomi Osaka s-a retras | Digi24
Simona Halep, în finală la Melbourne. Își știe deja adversara, după ce Naomi Osaka s-a retras | Digi24

S-a stabilit finala feminină de la US Open 2022 - spotmedia.ro

Când se joacă meciul Simona Halep – Cori Gauff, în optimile de finală ale  turneului de la Madrid
Când se joacă meciul Simona Halep – Cori Gauff, în optimile de finală ale turneului de la Madrid

Novak Djokovic, ajuns la 1000 de victorii în tenisul profesionist:  Tsitsipas - Djokovic, finala din capitala Italiei | Sport.ro
Novak Djokovic, ajuns la 1000 de victorii în tenisul profesionist: Tsitsipas - Djokovic, finala din capitala Italiei | Sport.ro

Ora de start a meciului Simona Halep - Katie Boulter, din sferturile de  finală de la Birmingham. Anunțul organizatorilor - Eurosport
Ora de start a meciului Simona Halep - Katie Boulter, din sferturile de finală de la Birmingham. Anunțul organizatorilor - Eurosport

Simona Halep joacă sâmbătă pentru un loc în finală la Toronto/ La ce oră  este programat meciul
Simona Halep joacă sâmbătă pentru un loc în finală la Toronto/ La ce oră este programat meciul

Monstruos de bune” Iga Swiatek și Ons Jabeur au readus constanța în  circuitul WTA și se întâlnesc într-o finală cu scântei la Roma | Sport.ro
Monstruos de bune” Iga Swiatek și Ons Jabeur au readus constanța în circuitul WTA și se întâlnesc într-o finală cu scântei la Roma | Sport.ro

sferturile de finală

Australian Open 2022 | La ce oră joacă Simona Halep cu Alize Cornet în  optimile de finală la Melbourne - Eurosport
Australian Open 2022 | La ce oră joacă Simona Halep cu Alize Cornet în optimile de finală la Melbourne - Eurosport

De la ce oră se joacă finala masculină de la Australian Open, dintre  Medvedev și Nadal
De la ce oră se joacă finala masculină de la Australian Open, dintre Medvedev și Nadal