Home

motor Taxi ca rezultat scorul tenis halep Stea patologică prefaţă

Simona Halep s-a calificat în semifinale la Toronto. A învins-o pe Coco  Gauff, scor 6-4, 7-6 (2) | Observatornews.ro
Simona Halep s-a calificat în semifinale la Toronto. A învins-o pe Coco Gauff, scor 6-4, 7-6 (2) | Observatornews.ro

VIDEO Australian Open: Simona Halep, calificare pe repede înainte în optimi  - HotNews.ro
VIDEO Australian Open: Simona Halep, calificare pe repede înainte în optimi - HotNews.ro

Simona Halep, învinsă de Aryna Sabalenka, scor 10-7, la Tie Break Tens -  Eurosport
Simona Halep, învinsă de Aryna Sabalenka, scor 10-7, la Tie Break Tens - Eurosport

LIVESCORE. Simona Halep ratează calificarea în finală la Australian Open –  Capital
LIVESCORE. Simona Halep ratează calificarea în finală la Australian Open – Capital

Simona Halep a ratat calificarea în finala Indian Wells 2022, într-un meci  în care, de nervi, și-a rupt racheta de tenis | Digi24
Simona Halep a ratat calificarea în finala Indian Wells 2022, într-un meci în care, de nervi, și-a rupt racheta de tenis | Digi24

Simona Halep, campioană: la ce scor a câștigat finala de la Roland Garros

Victorie muncită: Simona Halep s-a calificat în turul al treilea de la  Australian Open după un meci de infarct | Digi24
Victorie muncită: Simona Halep s-a calificat în turul al treilea de la Australian Open după un meci de infarct | Digi24

Simona Halep - Qinwen Zheng, scor final în semifinala de la Melbourne  Summer Set | DCNews
Simona Halep - Qinwen Zheng, scor final în semifinala de la Melbourne Summer Set | DCNews

Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros!  Victorie cu emoții pentru româncă
Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros! Victorie cu emoții pentru româncă

De la ce ora va juca azi Simona Halep primul meci la turneul de la Stuttgart

Video | Simona Halep - Sorana Cîrstea 6-1, 6-4, în 'optimi' la Indian  Wells. Simona are 18 victorii la rând împotriva româncelor
Video | Simona Halep - Sorana Cîrstea 6-1, 6-4, în 'optimi' la Indian Wells. Simona are 18 victorii la rând împotriva româncelor

Simona Halep - Petra Martic 6-1, 6-1, în sferturile Indian Wells! Meciul  anului pentru româncă
Simona Halep - Petra Martic 6-1, 6-1, în sferturile Indian Wells! Meciul anului pentru româncă

Americanii au analizat duelul Simona Halep – Sorana Cîrstea de la Indian  Wells! Cu ce scor anticipează că se va încheia - Eurosport
Americanii au analizat duelul Simona Halep – Sorana Cîrstea de la Indian Wells! Cu ce scor anticipează că se va încheia - Eurosport

Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Stuttgart -  Stirileprotv.ro
Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Stuttgart - Stirileprotv.ro

Simona Halep - Wikipedia

Simona Halep a castigat finala turneului de tenis Bucharest Open – Opinia  Timisoarei
Simona Halep a castigat finala turneului de tenis Bucharest Open – Opinia Timisoarei

Victorie capricioasă pentru Simona Halep, în debutul campaniei la Roland  Garros 2022: a pierdut cu 6-1 setul 2, împotriva debutantei Schunk |  Sport.ro
Victorie capricioasă pentru Simona Halep, în debutul campaniei la Roland Garros 2022: a pierdut cu 6-1 setul 2, împotriva debutantei Schunk | Sport.ro

Simona Halep a pierdut meciul orgoliilor cu Jelena Ostapenko, scor 6-2,  6-7, 0-6
Simona Halep a pierdut meciul orgoliilor cu Jelena Ostapenko, scor 6-2, 6-7, 0-6

Simona Halep s-a retras de la Cincinnati! De ce nu a mai înfruntat-o pe  Kudermetova
Simona Halep s-a retras de la Cincinnati! De ce nu a mai înfruntat-o pe Kudermetova

Simona Halep continuă ascensiunea în ierarhia WTA! Ce loc ocupă după  calificarea în semifinale la Toronto - Eurosport
Simona Halep continuă ascensiunea în ierarhia WTA! Ce loc ocupă după calificarea în semifinale la Toronto - Eurosport