Home

nod ecuaţie Zarzavagiu scoruri tenis 2018 cincinnati A juca jocuri sportive Interveni Marea amăgire

Simona Halep - Anastasia Potapova, 6-4, 3-6, 6-3, în primul tur al  turneului de la Cincinnati! Probleme la picior pentru Simona
Simona Halep - Anastasia Potapova, 6-4, 3-6, 6-3, în primul tur al turneului de la Cincinnati! Probleme la picior pentru Simona

Surpriză la Cincinnati! Simona Halep și-a aflat posibila adversară din  finală
Surpriză la Cincinnati! Simona Halep și-a aflat posibila adversară din finală

VIDEO) Campionii de la Cincinnati

CINCINNATI. Simona Halep - Ajla Tomljanovic, 16 august 2018. Scor final! |  DCNews
CINCINNATI. Simona Halep - Ajla Tomljanovic, 16 august 2018. Scor final! | DCNews

Veste excelentă de la Cincinnati! Rivala Simonei Halep, eliminată în  sferturi
Veste excelentă de la Cincinnati! Rivala Simonei Halep, eliminată în sferturi

A fost un meci urat!" Reactia lui Garbine Muguruza dupa ce a fost eliminata  la Cincinnati | Iberica va iesi din TOP 10 | Sport.ro
A fost un meci urat!" Reactia lui Garbine Muguruza dupa ce a fost eliminata la Cincinnati | Iberica va iesi din TOP 10 | Sport.ro

Simona Halep, filmuleţ amuzant de încălzire pentru turneul de la Cincinnati  - VIDEO | adevarul.ro
Simona Halep, filmuleţ amuzant de încălzire pentru turneul de la Cincinnati - VIDEO | adevarul.ro

Simona Halep, eliminată în optimile de finală ale turneului de la Cincinnati

Simona Halep s-a retras de la Cincinnati! De ce nu a mai înfruntat-o pe  Kudermetova
Simona Halep s-a retras de la Cincinnati! De ce nu a mai înfruntat-o pe Kudermetova

Simona Halep, o luptătoare înnăscută! Ce a spus după lupta incredibilă cu  Potapova de la Cincinnati - Eurosport
Simona Halep, o luptătoare înnăscută! Ce a spus după lupta incredibilă cu Potapova de la Cincinnati - Eurosport

Update. Simona Halep s-a retras de la Cincinnati. Problemele de sănătate au  înfrânt-o pe campioana noastră - Playsport
Update. Simona Halep s-a retras de la Cincinnati. Problemele de sănătate au înfrânt-o pe campioana noastră - Playsport

Tenis: Daniil Medvedev, favorit 1, s-a calificat în optimi de finală la  Cincinnati (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Daniil Medvedev, favorit 1, s-a calificat în optimi de finală la Cincinnati (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep - Anastasia Potapova: live stream turul 1 WTA Cincinnati

Simona Halep, victorie cu inima în turul I la Cincinnati: 6-4, 3-6, 6-1 în  fața Magdei Linette! Video Online. Primul succes după trei luni pentru  româncă
Simona Halep, victorie cu inima în turul I la Cincinnati: 6-4, 3-6, 6-1 în fața Magdei Linette! Video Online. Primul succes după trei luni pentru româncă

WTA CINCINNATI. Simona Halep și-a aflat adversara din turul II de la  Cincinnati » Jucătoarea a eliminat-o pe Irina Begu
WTA CINCINNATI. Simona Halep și-a aflat adversara din turul II de la Cincinnati » Jucătoarea a eliminat-o pe Irina Begu

Borna Coric, parcurs neașteptat la Cincinnati! Precedenta performanță a  fost realizată de Andrei Pavel
Borna Coric, parcurs neașteptat la Cincinnati! Precedenta performanță a fost realizată de Andrei Pavel

Sorana Cîrstea a câștigat doar 5 game-uri contra Petrei Kvitova la  Cincinnati, după ce a învins-o scor 6-2, 6-2 în Australia | Sport.ro
Sorana Cîrstea a câștigat doar 5 game-uri contra Petrei Kvitova la Cincinnati, după ce a învins-o scor 6-2, 6-2 în Australia | Sport.ro

Simona Halep - Kiki Bertens, finala Madrid Open 2019, un meci al nervilor  tari | Digi24
Simona Halep - Kiki Bertens, finala Madrid Open 2019, un meci al nervilor tari | Digi24

Simona Halep e în turul 2 la Cincinnati! Românca, vizibil obosită, a trecut  la mare luptă de Potapova - Eurosport
Simona Halep e în turul 2 la Cincinnati! Românca, vizibil obosită, a trecut la mare luptă de Potapova - Eurosport

Simona Halep are alt adversar în primul tur de la Cincinnati!

SIMONA HALEP - ARYNA SABALENKA // Adversar periculos în semifinala de la  Cincinnati: a făcut 4 victime de top în turneu » Salt impresionant în  clasament
SIMONA HALEP - ARYNA SABALENKA // Adversar periculos în semifinala de la Cincinnati: a făcut 4 victime de top în turneu » Salt impresionant în clasament

Simona Halep s-a retras de la Cincinnati, înaintea duelului din turul  secund cu Veronika Kudermetova - Eurosport
Simona Halep s-a retras de la Cincinnati, înaintea duelului din turul secund cu Veronika Kudermetova - Eurosport

Turneul de tenis de la Cincinnati - Wikipedia

Simona Halep rămâne peste Emma Răducanu în clasamentul WTA, dar poate cădea  până pe locul 8 | Sport.ro
Simona Halep rămâne peste Emma Răducanu în clasamentul WTA, dar poate cădea până pe locul 8 | Sport.ro

Simona Halep și-a aflat programul de la Cincinnati, ultimul turneu de  pregătire pentru US Open - Eurosport
Simona Halep și-a aflat programul de la Cincinnati, ultimul turneu de pregătire pentru US Open - Eurosport

Surprize mari la WTA Cincinnati - Iga Swiatek, eliminată în optimi / A  pierdut și a doua favorită - HotNews.ro
Surprize mari la WTA Cincinnati - Iga Swiatek, eliminată în optimi / A pierdut și a doua favorită - HotNews.ro