Home

Pana acum Coincidență Integrare scoruri tenis stuttgart Cimitir Cotitură Apartament

Emma Răducanu, învinsă de Iga Swiatek la Stuttgart - spotmedia.ro

Iga Swiatek - Emma Răducanu, duel de foc în sferturile de finală de la  Stuttgart. Britanica își testează forțele cu liderul WTA | Sport.ro
Iga Swiatek - Emma Răducanu, duel de foc în sferturile de finală de la Stuttgart. Britanica își testează forțele cu liderul WTA | Sport.ro

Calificare complicată pentru Simona la Stuttgart. Primele explicaţii |  Digi24
Calificare complicată pentru Simona la Stuttgart. Primele explicaţii | Digi24

Emma Răducanu s-a oprit în sferturile de la Stuttgart. Iga Swiatek a ajuns  la 21 de victorii consecutive | Sport.ro
Emma Răducanu s-a oprit în sferturile de la Stuttgart. Iga Swiatek a ajuns la 21 de victorii consecutive | Sport.ro

LIVE BLOG | Halep, eliminată de Vandeweghe în sferturi la Stuttgart! Simona  a făcut grimase de
LIVE BLOG | Halep, eliminată de Vandeweghe în sferturi la Stuttgart! Simona a făcut grimase de

Scoruri WTA Stuttgart, Tenis WTA - Simplu - Flashscore.ro

Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Stuttgart -  Stirileprotv.ro
Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Stuttgart - Stirileprotv.ro

Era Igăi Swiatek: Poloneza, victorie zdrobitoare la Stuttgart, a 20-a la  rând! A cedat 3 game-uri în ultimele 3 meciuri - Eurosport
Era Igăi Swiatek: Poloneza, victorie zdrobitoare la Stuttgart, a 20-a la rând! A cedat 3 game-uri în ultimele 3 meciuri - Eurosport

Câţi bani a câştigat Simona Halep la WTA Stuttgart 2021. Eliminată în  semifinale, nu îşi rotunjeşte prea mult contul - Fanatik.ro
Câţi bani a câştigat Simona Halep la WTA Stuttgart 2021. Eliminată în semifinale, nu îşi rotunjeşte prea mult contul - Fanatik.ro

Simona Halep, victorie spectaculoasă în optimile de finală ale turneului de  tenis de la Stuttgart | Observatornews.ro
Simona Halep, victorie spectaculoasă în optimile de finală ale turneului de tenis de la Stuttgart | Observatornews.ro

Stuttgart Open - Wikipedia

Iga Swiatek - Aryna Sabalenka 6-2, 6-2. Poloneza a câștigat turneul de la  Stuttgart! Record incredibil pentru numărul 1 WTA - Antena Sport
Iga Swiatek - Aryna Sabalenka 6-2, 6-2. Poloneza a câștigat turneul de la Stuttgart! Record incredibil pentru numărul 1 WTA - Antena Sport

Niculescu a pierdut finala de la Nottingham, scor 6-1, 4-6, 2-6 cu Konjuh.  Monica, fără lovitură direct câștigătoare: "Nu a fost ziua mea"
Niculescu a pierdut finala de la Nottingham, scor 6-1, 4-6, 2-6 cu Konjuh. Monica, fără lovitură direct câștigătoare: "Nu a fost ziua mea"

Kyrgios nu se dezminte! S-a impus la Stuttgart, după ce a servit printre  picioare la mingea de meci - Eurosport
Kyrgios nu se dezminte! S-a impus la Stuttgart, după ce a servit printre picioare la mingea de meci - Eurosport

WTA Stuttgart: Bianca Andreescu, eliminată în optimi de Aryna Sabalenka -  HotNews.ro
WTA Stuttgart: Bianca Andreescu, eliminată în optimi de Aryna Sabalenka - HotNews.ro

Video | Simona Halep - Ekaterina Alexandrova 6-1, 6-4. Românca s-a  calificat în semifinalele de la Stuttgart
Video | Simona Halep - Ekaterina Alexandrova 6-1, 6-4. Românca s-a calificat în semifinalele de la Stuttgart

Matteo Berrettini s-a impus în finala de la Stuttgart! Italianul, victorie  muncită în fața lui Andy Murray - Eurosport
Matteo Berrettini s-a impus în finala de la Stuttgart! Italianul, victorie muncită în fața lui Andy Murray - Eurosport

Simona Halep - Marketa Vondrousova 6-1, 6-3: Simona iubeste zgura! Halep  s-a calificat in sferturi la Stuttgart: cu cine va juca urmatorul meci |  Sport.ro
Simona Halep - Marketa Vondrousova 6-1, 6-3: Simona iubeste zgura! Halep s-a calificat in sferturi la Stuttgart: cu cine va juca urmatorul meci | Sport.ro

Secretul prin care Bianca Andreescu s-a calificat în optimi la Stuttgart

WTA Stuttgart 2021 - Tenis Mania

Simona Halep și-a aflat prima adversară de la turneul de la Stuttgart |  Digi24
Simona Halep și-a aflat prima adversară de la turneul de la Stuttgart | Digi24

WTA STUTTGART. Bianca Andreescu, victorie la primul meci după pauza de 6  luni!
WTA STUTTGART. Bianca Andreescu, victorie la primul meci după pauza de 6 luni!

VIDEO Sabine Lisicki, cea mai drastică înfrângere din carieră la Stuttgart.  Scor neverosimil
VIDEO Sabine Lisicki, cea mai drastică înfrângere din carieră la Stuttgart. Scor neverosimil

Sharapova, eliminată în primul tur la Stuttgart. Era pe partea de tablou a  lui Halep | Digi24
Sharapova, eliminată în primul tur la Stuttgart. Era pe partea de tablou a lui Halep | Digi24

Iga Swiatek, de neoprit! Poloneza a învins-o categoric pe Sabalenka, în  finala de la Stuttgart - Eurosport
Iga Swiatek, de neoprit! Poloneza a învins-o categoric pe Sabalenka, în finala de la Stuttgart - Eurosport

Tenismena aflata pe locul 193 WTA a produs o surpriza de proportii la  Stuttgart