Home

ciupi Prezice oriunde tenis turneu beijing organiza Hotărâre tumoare

Wozniacki, cea mai mare amenințare pentru Halep. Calificată mai departe la  Beijing, îi merge de minune în China
Wozniacki, cea mai mare amenințare pentru Halep. Calificată mai departe la Beijing, îi merge de minune în China

Tenis. Johanna Konta S-a Calificat în Finala Turneului WTA De La Beijing |  Libertatea
Tenis. Johanna Konta S-a Calificat în Finala Turneului WTA De La Beijing | Libertatea

WTA Beijing: Bianca Andreescu s-a calificat în premieră la Turneul  Campioanelor, după victoria cu Aliaksandra Sasnovich - HotNews.ro
WTA Beijing: Bianca Andreescu s-a calificat în premieră la Turneul Campioanelor, după victoria cu Aliaksandra Sasnovich - HotNews.ro

Simona Halep – Jelena Ostapenko, în semifinalele turneului de la Beijing :  Europa FM
Simona Halep – Jelena Ostapenko, în semifinalele turneului de la Beijing : Europa FM

Naomi Osaka, set la 0 în optimile de la Beijing. Şi Caroline Wozniacki s-a  calificat în sferturile de finală
Naomi Osaka, set la 0 în optimile de la Beijing. Şi Caroline Wozniacki s-a calificat în sferturile de finală

Video | Halep a pierdut finala de la Beijing, 4-6, 6-7 cu Garcia, însă va  fi de luni noul număr 1 mondial
Video | Halep a pierdut finala de la Beijing, 4-6, 6-7 cu Garcia, însă va fi de luni noul număr 1 mondial

Nadal a renunţat la turneele de la Beijing şi Shanghai

Simona Halep - Wikipedia

Halep a pierdut în primul tur al turneului de la Beijing, după un meci  dramatic | adevarul.ro
Halep a pierdut în primul tur al turneului de la Beijing, după un meci dramatic | adevarul.ro

TENIS DE CAMP - Simona Halep, invingatoare in primul tur la Beijing —  eMaramures
TENIS DE CAMP - Simona Halep, invingatoare in primul tur la Beijing — eMaramures

TVR MOLDOVA
TVR MOLDOVA

WTA suspendă turneele de tenis feminin din China, în semn de sprijin pentru  Peng Shuai - Stirileprotv.ro
WTA suspendă turneele de tenis feminin din China, în semn de sprijin pentru Peng Shuai - Stirileprotv.ro

FOTO) Simona Halep a învins-o pe Maria Şarapova la Beijing. Presa  internaţională: Nemiloasă, agresivă, răzbunătoare | RFI Mobile
FOTO) Simona Halep a învins-o pe Maria Şarapova la Beijing. Presa internaţională: Nemiloasă, agresivă, răzbunătoare | RFI Mobile

UPDATE Simona Halep a pierdut finala turneului de la Beijing - 08.10.2017 |  BURSA.RO
UPDATE Simona Halep a pierdut finala turneului de la Beijing - 08.10.2017 | BURSA.RO

WTA Beijing: Sorana Cîrstea S-A CALIFICAT ÎN SFERTURI după o victorie de  senzație cu Pliskova – Tenis, tenis, tenis
WTA Beijing: Sorana Cîrstea S-A CALIFICAT ÎN SFERTURI după o victorie de senzație cu Pliskova – Tenis, tenis, tenis

Simona Halep, accidentata inainte de startul turneului de la Beijing -  HotNews.ro
Simona Halep, accidentata inainte de startul turneului de la Beijing - HotNews.ro

Turneul de tenis de la Beijing: Simona Halep a abandonat în primul tur, din  cauza unor dureri la piciorul stâng - B1TV.ro
Turneul de tenis de la Beijing: Simona Halep a abandonat în primul tur, din cauza unor dureri la piciorul stâng - B1TV.ro

Bianca Andreescu, eliminată de la turneul din Beijing, după un meci  electrizant. Naomi Osaka i-a întrerupt
Bianca Andreescu, eliminată de la turneul din Beijing, după un meci electrizant. Naomi Osaka i-a întrerupt

Tenis / Andy Murray, în sferturi la Beijing | Cuget Liber

Stiri despre turneu beijing | Sport.ro

Biletul Zilei Din Tenis, 07 Octombrie. Semifinală ATP De La Beijing |  Libertatea
Biletul Zilei Din Tenis, 07 Octombrie. Semifinală ATP De La Beijing | Libertatea

Video Simona Halep, pentru prima dată în semifinale la Beijing

Tenis: Mihaela Buzărnescu s-a calificat în optimile turneului de la Bastad  (WTA 125) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Mihaela Buzărnescu s-a calificat în optimile turneului de la Bastad (WTA 125) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis | Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului WTA de la  Beijing
Tenis | Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului WTA de la Beijing

Halep, învinsă în finala de la Beijing, însă de luni este liderul  clasamentului WTA | Digi24
Halep, învinsă în finala de la Beijing, însă de luni este liderul clasamentului WTA | Digi24

TENIS | Simona Halep a abandonat în primul tur la Beijing (WTA)

VIDEO Simona Halep e noul număr 1 WTA » Prima reacție a româncei + surpriza  organizatorilor de la Beijing după victoria cu Ostapenko
VIDEO Simona Halep e noul număr 1 WTA » Prima reacție a româncei + surpriza organizatorilor de la Beijing după victoria cu Ostapenko

Nole, rege și în China! Djokovic a câștigat turneul de la Beijing după ce  l-a zdrobit
Nole, rege și în China! Djokovic a câștigat turneul de la Beijing după ce l-a zdrobit