Home

Neajutorare interpretare în viaţă turneul de tenis dela montreal 2017 Salon Urs polar purta

LIVE BLOG | Simona Halep, eliminată la WTA Montreal de Danielle Collins, la  capătul unui meci nebun: 6-2, 4-6, 4-6 | Sport.ro
LIVE BLOG | Simona Halep, eliminată la WTA Montreal de Danielle Collins, la capătul unui meci nebun: 6-2, 4-6, 4-6 | Sport.ro

VIDEO Simona Halep, scoasă din cursa de la Montreal. A fost bătută de  Danielle Collins
VIDEO Simona Halep, scoasă din cursa de la Montreal. A fost bătută de Danielle Collins

WTA Montreal: Simona Halep scapă de adversare de calibru - Încă un forfait  pentru Naomi Osaka - HotNews.ro
WTA Montreal: Simona Halep scapă de adversare de calibru - Încă un forfait pentru Naomi Osaka - HotNews.ro

Câţi bani a câştigat Simona Halep, după ce a ajuns până în semifinalele  turneului de la Indian Wells. ”Simo”, la un pas să o depășească pe Maria  Sharapova în topul încasărilor din tenis - Antena Sport
Câţi bani a câştigat Simona Halep, după ce a ajuns până în semifinalele turneului de la Indian Wells. ”Simo”, la un pas să o depășească pe Maria Sharapova în topul încasărilor din tenis - Antena Sport

Alexander Zverev l-a învins pe Roger Federer în finala turneului ATP de la  Montreal
Alexander Zverev l-a învins pe Roger Federer în finala turneului ATP de la Montreal

Simona Halep, direct în turul doi la Montreal. Ce adversară va avea. În  sferturile de finală o poate întâlni pe Bianca Andreescu
Simona Halep, direct în turul doi la Montreal. Ce adversară va avea. În sferturile de finală o poate întâlni pe Bianca Andreescu

BREAKING Simona Halep a castigat Turneul de la Roma. O mai invita Firea pe  Arena Nationala? - Aktual24
BREAKING Simona Halep a castigat Turneul de la Roma. O mai invita Firea pe Arena Nationala? - Aktual24

Roger Federer s-a retras de la Montreal, spre bucuria lui Janowicz, care îi  ia locul pe tablou – Tenis, tenis, tenis
Roger Federer s-a retras de la Montreal, spre bucuria lui Janowicz, care îi ia locul pe tablou – Tenis, tenis, tenis

Cinci românce în programul de marţi de la Rogers Cup | Digi24

S-au stabilit finalele la Omnium Banque Nationale - Tenis - Pagini Romanesti

Tenis | Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului WTA de la  Montreal, cu o victorie
Tenis | Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului WTA de la Montreal, cu o victorie

Novak Djokovic nu va evolua la turneul de la Montreal...din cauza  vaccinării - 05.08.2022 | BURSA.RO
Novak Djokovic nu va evolua la turneul de la Montreal...din cauza vaccinării - 05.08.2022 | BURSA.RO

Video | Camila Giorgi, campioană la Montreal! Italianca a învins-o pe  Pliskova în finală, 6-3, 7-5
Video | Camila Giorgi, campioană la Montreal! Italianca a învins-o pe Pliskova în finală, 6-3, 7-5

Rafa Nadal, despre sacrificiile pentru tenis: "Cariera mea a fost  întotdeauna o prioritate" - Eurosport
Rafa Nadal, despre sacrificiile pentru tenis: "Cariera mea a fost întotdeauna o prioritate" - Eurosport

Simona Halep a câştigat Rogers Cup, la Montreal. Victorie superbă în două  seturi cu Madison Keys
Simona Halep a câştigat Rogers Cup, la Montreal. Victorie superbă în două seturi cu Madison Keys

Félix Auger-Aliassime - Wikipedia

Simona Halep s-a calificat în sferturile turneului WTA de la Montreal

Fabuloasa Simona Halep, fabuloasă finală! Românca are Canada la picioare,  după ce a câștigat al doilea
Fabuloasa Simona Halep, fabuloasă finală! Românca are Canada la picioare, după ce a câștigat al doilea

Durere, meci întrerupt de ploaie și un "maraton" încheiat prost pentru  Bianca Andreescu, la Montreal | Sport.ro
Durere, meci întrerupt de ploaie și un "maraton" încheiat prost pentru Bianca Andreescu, la Montreal | Sport.ro

Simona Halep câștigă finala la Montreal și ajunge la 18 titluri cucerite

Descopera ultimele stiri legate de Simona Halep, turneu de tenis |  Wall-Street
Descopera ultimele stiri legate de Simona Halep, turneu de tenis | Wall-Street

Tenis: Bianca Andreescu, debut victorios la turneul WTA de la Montreal |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Bianca Andreescu, debut victorios la turneul WTA de la Montreal | AGERPRES • Actualizează lumea.

Canada Masters - Wikipedia

Turneul WTA de la Montreal, amânat până în 2021 | Libertatea

Simona Halep a câștigat finala de la Montreal

Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum  arată TOP 10 WTA - Eurosport
Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum arată TOP 10 WTA - Eurosport